beeld
 "Jonas en de walvis" 

Dienstregeling lijn 410
van Bergen (Plein) naar Bergen aan Zee

De dienstregeling geldt van maandag t/m zaterdag (op zon- en feestdagen rijdt de buurtbus niet).
Op zaterdag worden de eerste ritten (in de gele kolommen) niet gereden.

In de periode 17 juli t/m 26 augustus (zomervakantie) geldt een afwijkende dienstregeling op het traject Bergen - Bergen aan Zee (in deze periode rijdt bus 6 van Connexxion ook op dit traject).
Ritten gemarkeerd met een 'X' worden NIET gereden van 17 juli t/m 26 augustus.
Ritten gemarkeerd met een 'XX' worden ALLEEN gereden van 17 juli t/m 26 augustus.

overzicht van alle dienstregelingen
Plaats Straat/halte   X XX X X XX X X XX X
  maandag t/m vrijdag (NIET op zaterdag)
CAMPERDUIN strandafgang Camperduin V 08:33  09:17  10:17  
SCHOORL Laanweg (centrum)   08:44  09:44  10:44  
Bus 6 uit Alkmaar A 08:4209:1209:1209:4210:1210:1210:4211:1211:12
BERGEN Plein (centrum) V 09:0109:1609.2610:0110:1610:2611:0111:1611:26
  Komlaan   09:0309:1809:2810:0310:1810:2811:0311:1811:28
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   09:0409:1909:2910:0410:1910:2911:0411:1911:29
  Eeuwigelaan / Middenblink   09:0509:2009:3010:0510:2010:3011:0511:2011:30
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / de Franschman   09:0609:2109:3110:0610:2110:3111:0611:2111:31
  Zeeweg / busstation A 09:0909:2409:3410:0910:2410:3411:0911:2411:34
  Zeeweg / busstation V  09:3709:37 10:3710:37 11:3711:37
EGMOND AAN ZEE Voorstraat / busstation A  09:5409:54 10:5410:54 11:5411:54

 

Plaats Straat/halte   X XX X X XX X X XX X X XX X X XX X X XX X
  maandag t/m zaterdag
CAMPERDUIN strandafgang Camperduin V 11:17  12:17  13:17  14:17  15:17  16:17  
SCHOORL Laanweg (centrum)   11:44  12:44  13:44  14:44  15:44  16:44  
Bus 6 uit Alkmaar A 11:4212:1212:1212:4213:1213:1213:4214:1214:1214:4215:1215:1215:4216:1216:1216:4217:1217:12
BERGEN Plein (centrum) V 12:0112:1612:2613:0113:1613:2614:0114:1614:2615:0115:1615:2616:0116:1616:2617:0117:1617:26
  Komlaan   12:0312:1812:2813:0313:1813:2814:0314:1814:2815:0315:1815:2816:0316:1816:2817:0317:1817:28
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   12:0412:1912:2913:0413:1913:2914:0414:1914:2915:0415:1915:2916:0416:1916:2917:0417:1917:29
  Eeuwigelaan / Middenblink   12:0512:2012:3013:0513:2013:3014:0514:2014:3015:0515:2015:3016:0516:2016:3017:0517:2017:30
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / de Franschman   12:0612:2112:3113:0613:2113:3114:0614:2114:3115:0615:2115:3116:0616:2116:3117:0617:2117:31
  Zeeweg / busstation A 12:0912:2412:3413:0913:2413:3414:0914:2414:3415:0915:2415:3416:0916:2416:3417:0917:2417:34
  Zeeweg / busstation V  12:3712:37 13:3713:37 14:3714:37 15:3715:37 16:3716:37 17:3717:37
EGMOND AAN ZEE Voorstraat / busstation A  12:5412:54 13:5413:54 14:5414:54 15:5415:54 16:5416:54 17:5417:54