beeld
 Herman Gorter 

Dienstregeling lijn 410
van Bergen aan Zee naar Bergen (Plein)

De dienstregeling geldt van maandag t/m zaterdag (op zon- en feestdagen rijdt de buurtbus niet).
Op zaterdag worden de eerste ritten (in de gele kolommen) niet gereden.

In de periode 17 juli t/m 26 augustus (zomervakantie) geldt een afwijkende dienstregeling op het traject Bergen - Bergen aan Zee (in deze periode rijdt bus 6 van Connexxion ook op dit traject).
Ritten gemarkeerd met een 'X' worden NIET gereden van 17 juli t/m 26 augustus.

overzicht van alle dienstregelingen
Plaats Straat/halte     X   X   X   X   X   X   X   X   X  
  NIET op zaterdag maandag t/m zaterdag
EGMOND AAN ZEE Voorstraat / busstation V 08:21 09:21 10:21  11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:10
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / busstation V 08:3809:1009:3810:1010:3811:10 11:3812:1012:3813:1013:3814:1014:3815:1015:3816:1016:3817:1017:28
  Verspijckweg / het Zeehuis   08:4109:1309:4110:1310:4111:13 11:4112:1312:4113:1311:4114:1314:4115:1315:4116:1316:4117:1317:31
  Zeeweg / Elzenlaan   08:4209:1411:4110:1410:4211:14 11:4212:1412:4213:1413:4214:1414:4215:1415:4216:1416:4217:1417:32
  Zeeweg / de Franschman   08:4409:1609:4410:1610:4411:16 11:4412:1612:4413:1613:4414:1614:4415:1615:4416:1616:4417:1617:34
BERGEN Eeuwigelaan / Middenblink   08:4509:1709:4510:1710:4511:17 11:4512:1712:4513:1713:4514:1714:4515:1715:4516:1716:4517:1717:35
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   08:4609:1809:4610:1810:4611:18 11:4612:1812:4613:1813:4614:1814:4615:1815:4616:1816:4617:1817:36
  Komlaan   08:4709:1909:4710:1910:4711:19 11:4712:1912:4713:1913:4714:1914:4715:1915:4716:1916:4717:1917:37
  Plein (centrum) A 08:4909:2109:4910:2110:4911:21 11:4912:2112:4913:2113:4914:2114:4915:2115:4916:2116:4917:2117:39
Bus 6 naar Alkmaar V 08:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:2012:5013:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:50
SCHOORL Laanweg (centrum)   09:06 10:06 11:06  12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 
CAMPERDUIN strandafgang Camperduin A 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17